Füsioteraapia

Füsioterapeut tegeleb luude, liigeste, lihaste ja teiste pehmete kudede vigastuste ning akuutse/kroonilise ülekoormuse taastusraviga ja ennetusega. Selleks võib olla pingepeavulu, aendist tingitud seljavalu, spordivigastus jne.
Füsioteraapia hõlmab pehmete kudede süvat mõjutamist, mobilisatsioone ja spetsiaalseid kehalisi harjutusi. Alguses vaadatakse üle kehahoid jalatallast kuni pealaeni ning vajadusel tehakse korrektuure ja antakse soovitusi edaspidiseks, et vältida võimalikke probleeme, mis tekivad sundasenditest nii tööl, sportides kui vabal ajal.

Kinesioteipimine

Manuaalteraapia

Süvakoemassaaz

Terapeutiline harjutus

Jõusaalitreeningud

Ergonoomikaalane nõustamine

Tai Massaaž

Tai massaaž on tulnud meieni läbi aastatuhandete. Tai massaaži kutsutakse ka passiivseks joogaks.

Massaaži aitab sul lõõgastuda , vähendada stressi ja taastada meelerahu. Toob leevendust unehäirete korral. Vähendab lihaspingeid , parandab liigesliikuvust, aktiveerib vere ja lümftiringe tööd, aitab korrigeerida rühti ja parandab kehahoidu.

Massaaž toimub läbi riiete. Tule massaaži mugavate riietega ( mida vähem segavaid detaile sh nööbid, lukud, paelad jne seda parem ) .

Tai massaži ei tehta järgmistel juhtudel: halvaloomulised kasvajad, äge südamepuudulikus, äge neerupuudulikus, äge maksapuudulikus, põletikulised nahahaigused , lihaste ja kõõluste põletikud, ägedad traumad, nakkushaigused, kõrge vererõhk, osteoporoos.  Muude haiguste korral on soovitav eelnevalt konsulteerida kas perearsti või raviarstiga.

Jooga

Klassikaline jooga, Yin Yoga.

Akrojooga e AcroYoga

Akrojooga kui lõbus väljakutse.

Akrojooga on väga meeleolukas ja lõbus treening ja sobib suurepäraselt sõprade , töökaaslaste ja seltskondlikele koosviibimistele.

Mis on siis tegelikult akrojooga? Nagu nimigi juba ütleb on tegu jooga ja akrobaatika sümbioosiga.

Akrojooga on füüsiliselt väljakutsuv joogastiil ja äärmiselt sõltuvust tekitav.

Erinevad joogapraktikad toetavad akrojooga praktiseerimist , nagu klassikaline jooga ja meditatsioon.

Akrojoogas saavad kokku kontaktimprovisatsioon, jooga , partnerjooga (paarisjooga) , akrobaatika ja tai massaažiga segunenud lendamine. Partnerjooga õpetab kuulama partnerit ja arendab usaldust.

Eelnev kogemus ei ole vajalik, ole lihtsalt avatud uutele väljakusetele ava oma süda ja meel.

Kuidas näeb välja akrojooga kui trenn? Alustame joogaga, valmistame keha ette, jätkame mänguliste ja väljakutsuvate jõuharjutustega , siis niinimetatud „ lendamised“. Treening lõpeb lõdvestuse või tai massaažiga.

Üldfüüsiline treening

Koostame treeningplaani ja juhendame treeninguid.

Reiki

Reiki on Jaapani peenenergeetiline massaaz ehk „käte pealepanemisega loomuliku tervendamise meetod”, mis põhineb idamaade filosoofia.

Sõna REIKI on jaapani keeles Universaalne Eluenergia.

Reikist võib abi olla, kui sul on stress, ärevus, allergiad, väsimus, krooniline valu, taastumine operatsioonist, aitab toetada keha immuunsuse tõstmisel pärast kemoteraapiat ja kiiritusravi.

Seansile tulles on soovitav kaasa võtta janu kustutamiseks veepudel. Riietus peaks olema mugav.

Reiki seanss algab kliendi ja Reiki praktiku vahelise vestlusega, kus praktik informeerib inimest, kuidas seanssi teostatakse.
Tavaliselt klient heidab pikali massaažilauale ning kaetakse sooja tekiga, meelte rahustamiseks mängib rahulik, meditatsiooni muusika.

Praktik või kasutada lisaks „käte peale panemise“ tehnikale ka teisi reikit toetavaid meetodeid ; reiki kristallidega , mantratega või kasutab toetavat idamaast pärit massaaži jne.Reiki süsteeme on palju ja iga Reiki praktik kasutab oma tegevuses erinevaid meetodeid.

Reiki-praktik annab seansi lõppedes tagasiside, mida ta kätega selgelttajumise ja- nägemise teel tajus. Diagnoosi ei panda. Samuti annab klient tagasisidet oma tunnetest ja tajudest teraapia ajal.
Et puhas universaalne eluenergia inimese kehas paremini toimiks ja toksiinid kiiremini väljuksid, on vaja pärast seanssi juua vett.

Optimaalne reikiseansside arv küündib kuni viie järjestikuse seansini. Kuid inimesed on erinevad, seega võivad seansid kesta nädalaid ja isegi kuid. Esimestel kordadel toob seanss välja füüsilisel tasandil  (alateadvuses) blokeerunud emotsionaalset energiat ja toksiine. Seejärel alles saab keha puhastuda ja täituda universaalse eluenergiaga, mis harmoniseerib ja tervendab inimest terviklikult.