Tänapäeva kiires elutempos me kaotame tunde olla iseendaga, puudub meelerahu.  Jooga aitab tuua meid tagasi iseendasse.

On palju erinevaid joogastiile. Kust alustada? Lihtsam on alustada füüsilisest praktikast  ehk kehalistest harjutustest, sest terves kehas terve vaim. Ainukesed takistused, mis kõige enam meid takistavad on eneses kahtlemine, laiskus või väsimus, võimetus keskenduda ja püsivuse puudumine, haigus, liigne järeleandmine soovidele . Joogaharjutused tugevdavad ja venitavad lihaseid, masseerivad kudesid, näärmeid, organeid ja liigeseid. Parandavad verevarustust keha haigetes piirkondades soodustades mürkainete väljutamist.

Harjutades asendeid koos hingamisega rahuneb meel.  Rahulik meel aga toob hea une. Kvaliteetne uni annab energiat  järgmisesse päeva.

Alustamiseks peab minema lihtsalt tundi. Sa ei pea olema painduv ja tugev, see kõik tuleb tasapisi ja harjutades. Ära loobu juba esimestes tundides, sest keha vajab harjumist. Ole kannatlik .  Jooga sobib kõigile, nii meestele kui naistele. Joogaga tegeledes ei oma tähtsust vanus.

Joogatunnid  Piret Kasak juhendamisel  toimuvad  E ja K algusega 17.30 Pirita Sotsiaalkeskuse saalis. Aadressil Metsavahi tee 4, Pirita linnaosas.  Alates sellest hooajast alustab ka lõunane grupp. T ja N kell 12.00 Pirita Kose Noortekeskuses , aadressil Rahvakooli tee 3 .

Tunni pikkus 60min .

Osalustasu:

Kuukaart  45 euri.

5x kaart 40 euri

1x osalustasu 10 euri.

1x pileti saad soetada nüüd ka  stebby keskkonnast. https://app.stebby.eu/pos/ipheaolu.ee/services?serviceId=19558

Õpilased ja pensionärid 24 euri kuu/ 5x kaart