Tänapäeva kiires elutempos me kaotame tunde olla iseendaga, puudub meelerahu.  Jooga aitab tuua meid tagasi iseendasse.

On palju erinevaid joogastiile. Kust alustada? Lihtsam on alustada füüsilisest praktikast  ehk kehalistest harjutustest, sest terves kehas terve vaim. Ainukesed takistused, mis kõige enam meid takistavad on eneses kahtlemine, laiskus või väsimus, võimetus keskenduda ja püsivuse puudumine, haigus, liigne järeleandmine soovidele . Joogaharjutused tugevdavad ja venitavad lihaseid, masseerivad kudesid, näärmeid, organeid ja liigeseid. Parandavad verevarustust keha haigetes piirkondades soodustades mürkainete väljutamist.

Harjutades asendeid koos hingamisega rahuneb meel.  Rahulik meel aga toob hea une. Kvaliteetne uni annab energiat  järgmisesse päeva.

Alustamiseks peab minema lihtsalt tundi. Sa ei pea olema painduv ja tugev, see kõik tuleb tasapisi ja harjutades. Ära loobu juba esimestes tundides, sest keha vajab harjumist. Ole kannatlik .  Jooga sobib kõigile, nii meestele kui naistele. Joogaga tegeledes ei oma tähtsust vanus.

Joogatunnid  Piret Kasak juhendamisel  toimuvad Pirita Sotsiaalkeskuse saalis. Aadressil Metsavahi tee 4, Pirita linnaosas.

Jälgi meie tundide plaani  https://www.facebook.com/ipheaolu

Kuukaart 2x nädalas 40 euri.

5x kaart 30 euri

1x osalustasu 7 euri.

1x pileti saad soetada nüüd ka  stebby keskkonnast. https://app.stebby.eu/pos/ipheaolu.ee/services?serviceId=19558

Õpilased ja pensionärid  1x 3 euri